Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Kutno
Uwaga ! 
Prosimy Laureatów KWIETNIKA, którzy otrzymali nagrody finansowe, o przysłanie na adres mailowy festiwalu danych do przelewu.

09 września 2016 r.

PROTOKÓŁ JURY
VIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2016”


Jury VIII FESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2016” w składzie:

Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, Przewodniczący Jury -Warszawa
Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog –Warszawa
Leszek Bonar – muzyk, redaktor muzyczny TVP -Łódź
Dariusz Sikorski - aktor, reżyser, instruktor teatralny – Warszawa

po wysłuchaniu 64 prezentacji konkursowych (soliści i zespoły wokalne) postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:



KATEGORIA A – soliści do 9 lat

Wyróżnienia: 
PAWEŁ SZYMAŃSKI
LENA KLEMBALSKA


III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
WERONIKA WIERZCHOWSKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
ANTONI MARZEC

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
MIKOŁAJ GAJOWY



KATEGORIA B – soliści 10 – 12 lat

Wyróżnienia:
AURELIA DURAJ
MATEUSZ SUBOCZ

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
MICHALINA CHMIELEWSKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
AGNIESZKA LETNIOWSKA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
HANNA SZTACHAŃSKA



KATEGORIA C – SOLIŚCI 13 – 15 LAT

Wyróżnienia:
ZUZANNA BOMZE
NINA BŁASZCZYK
ZUZANNA GOŁĄB
MALWINA WOJCIECHOWSKA

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
PIOTR ZUBEK

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
PATRYCJA JAKUBIAK

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
JULIA BOJUR


KATEGORIA D – SOLIŚCI 16 – 19 LAT

Wyróżnienia:
ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA
AGATA WOLFF

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 200 zł
KACPER SIEKIRKA

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
PATRYCJA CZYŻEWSKA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
JAGODA RÓŻYCKA


KATEGORIA E - ZESPÓŁ WOKALNY DO 12 LAT

Wyróżnienia:
NIE PRZYZNANO

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
AJKI

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
ABRAKADABRA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 700 zł
FORTE


KATEGORIA F - ZESPÓŁ WOKALNY 13 -19 LAT

Wyróżnienie:
BUZIAKI

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 300 zł
CZARY MARY

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 500 zł
FANTAZJA

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości 700 zł
FARCIK


WSZYSTKIE NAGRODY UFUNDOWAŁ PREZYDENT MIASTA KUTNO


Nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika festiwalu ufundowaną przez Starostę Kutnowskiego otrzymała 6 – letnia Lena Klembalska . 

Wszyscy najmłodsi uczestnicy festiwalu otrzymali "Słodkie Wyróżnienia"
ufundowane przez Regionalne Towarzystwo Muzyczne w Kutnie.

Pobierz pliki

Nasi Przyjaciele


Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Własna strona www za darmo - sprawdź