07 września 2012 r. 

                                          PROTOKÓŁ JURY  

IV FESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2012” 

 

Jury  IVFESTIWALU PIOSENKI „KWIETNIK 2012”w składzie: 

 

Janusz Tylman – muzyk, kompozytor, aranżer, Przewodniczący Jury  -Warszawa 

Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog –Warszawa 

Aleksander Pałac – muzyk. kompozytor, redaktor muzyczny TVP -Warszawa 

Dariusz Sikorski - aktor, reżyser, instruktor teatralny – Warszawa 

 

po wysłuchaniu 58 prezentacji konkursowych (soliści i zespoły wokalne) postanowiło przyznać następujące nagrody

 i wyróżnienia: 

 

KATEGORIA  A –soliści do 9 lat 

 

Wyróżnienie: ANNA KOWALEWSKA  KUTNO 

 

III miejsce,  Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  200 zł
ALICJA JACIUBEK    KUTNO 

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  300 zł   
AGATA BRANDENBURGER  PIŁA 

 

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości   500 zł   
MATEUSZ SUBOCZ  BIELAWA

 

 

KATEGORIA B – soliści 10 – 12 lat 

 

Wyróżnienia: ZUZANNA BOMZE WARSZAWA
                        AGATA DANIEL  KUTNO 

                        TATIANA NIKITINA  ROSJA 

                        NATALIA SKWAREK  BIELAWA 

 

III miejsce,  Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  200 zł
JULIA WOŹNIAK  KUTNO

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości    300 zł
KACPER SIEKIRKA    BIELAWA
   

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości    500 zł 
ZUZANNA STOLAREK  SŁUBICE 

 

 

KATEGORIA C – SOLIŚCI 13 – 15 LAT 

 

Wyróżnienia: JAGODA RÓŻYCKA  BIELAWA 

                       KAROLINA SŁABIŃSKA  SUWAŁKI 

                   MICHAŁ BOJCZUK  KIELCE
                   ELŻBIETA SAMOSIUK  SŁUBICE 

 

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  200 zł
KAROLINA ŁOPUCH  BIELAWA 

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  300 zł 
ANNA LORANTY  OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 

 

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  500 zł     
WERONIKA KRYSTEK  BIELAWA 

 

KATEGORIA D – SOLIŚCI 16 – 19 LAT 

 

Wyróżnienia: DUET: KarOla  SUWAŁKI 

                      PAULINA WRÓBLEWSKA  KUTNO 

                      DUET: TEAM OF TEENS  STARACHOWICE 

                      WIKTORIA SZUSZAKOWA  ROSJA 

                      ANNA WINKLER  KUTNO 

 

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  200 zł
DARIA KOSTRZEWSKA  KUTNO 

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  300 zł  
MONIKA MALCZAK  PUŁAWY 

 

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  400 zł
EMILIA HAMERLIK  BIELAWA 

 

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  500 zł 
MARTA STACHYRA  KUTNO 

 

 

 

 

KATEGORIA E - ZESPÓŁ  WOKALNY DO 12 LAT 

 

Wyróżnienie: MAJOWE MALINKI  STARACHOWICE 

 

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  300 zł
ABRAKADABRA  KUTNO 

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  500 zł 
FANTAZJA  BIELAWA 

 

I miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  700 zł 
BUZIAKI  KUTNO 

 

 

KATEGORIA F - ZESPÓŁ WOKALNY 13 -19 LAT 

 

Wyróżnienia: BECIAKI  SUWAŁKI
                        GRANDA  KUTNO 

 

III miejsce, Brązowa Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  300 zł 

FALL IN LOVE  BIELAWA 

 

II miejsce, Srebrna Róża oraz nagroda finansowa w wysokości  500 zł   

OKAY  KUTNO 

 

I miejsce, Złota Róża oraz nagroda finansowa w wysokości    700 zł
RYTMOS  SŁUBICE

 

 

Jury podkreśla bardzo wysoki poziom tegorocznego festiwalu, szczególnie 
w najstarszej kategorii solistów oraz w obu kategoriach zespołów wokalnych. 
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW