Laureaci
PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY II OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI KWIETNIK 2010

JURY W SKŁADZIE: Anna Stępniewska - wokalistka jazzowa, pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, trener wokalny w znanych programach telewizyjnych, Magdalena Ptaszyńska – wokalistka, pedagog, związana z Autorską Szkołą Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa
Komedy w Warszawie, Aleksander Pałac – muzyk, kompozytor, dziennikarz, członek Międzynarodowej Federacji Organizacji Festiwali FIDOF, Janusz Tylman – kompozytor oraz pianista, twórca muzyki filmowej, teatralnej oraz musicali, Przewodniczący Jury

PO WYSŁUCHANIU 46 PREZENTACJI POSTANOWIŁO PRZYZNAĆ NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

KATEGORIA SOLIŚCI DO 9 LAT
WYRÓŻNIENIE
ZUZANNA STOLAREK - SŁUBICE
III MIEJSCE i Brązową Różę
ALEKSANDRA MAĆKOWIAK - CZARNKÓW
II MIEJSCA i Srebrne Róże
AGATA DANIEL - KUTNO
PATRYCJA BZDEŃ - BIELAWA
I MIEJSCE i Złotą Różę
PIOTR ZUBEK – WARSZAWA#


KATEGORIA SOLIŚCI 10-12 LAT
III MIEJSCE i Brązową Różę
MAKSYMILIAN MISZCZYK - LUBOCHNIA
II MIEJSCE i Srebrną Różę
ELŻBIETA SAMOSIUK - SŁUBICE
I MIEJSCA NIE PRZYZNANO

KATEGORIA SOLIŚCI 13-15 LAT
WYRÓŻNIENIA
DOMINIKA PIECHOWIAK - JANOWIEC WIELKOPOLSKI
MICHAŁ DUDKOWSKI - KUTNO
III MIEJSCE i Brązową Różę
ALEKSANDRA CHODOROWSKA – KUTNO
II MIEJSCE i Srebrną Różę
EMILIA HAMIERLIK - BIELAWA
I MIEJSCE i Złotą Różę
PATRYCJA MIZERSKA – BIELAWA


KATEGORIA SOLIŚCI 16-19 LAT
WYRÓŻNIENIA
DARIA KOSTRZEWSKA - KUTNO
MARTA STACHYRA - KUTNO
III MIEJSCA NIE PRZYZNANO
II MIEJSCE i Srebrną Różę
JULIA OLĘDZKA - ŚWIECIE
I MIEJSCA i Złote Róże
FILIP RYCHCIK - ZAKROCZYM
AGATA ROŻANKOWSKA – TORUŃ

KATEGORIA ZESPÓŁ WOKALNY DO 12 LAT
WYRÓŻNIENIA
ZESPÓŁ WOKALNY FARCIK - BIELAWA
ZESPÓŁ WOKALNY BUZIAKI - KUTNO
III MIEJSCA i Brązowe Róże
ZESPÓŁ WOKALNY MAJA - POZNAŃ
ZESPÓŁ WOKALNY BUZIACZKI - KUTNO
II MIEJSCE i Srebrną Różę
ZESPÓŁ WOKALNY MAŁY RYTMOS - SŁUBICE
I MIEJSCE i Złotą Różę
ZESPÓŁ WOKALNY MAŁE BECIAKI - SUWAŁKI


KATEGORIA ZESPÓŁ WOKALNY 13-19 LAT
WYRÓŻNIENIE
ZESPÓŁ WOKALNY RYTMOS - SŁUBICE
III MIEJSCE i Brązową Różę
ZESPÓŁ WOKALNY FORTE - SŁUBICE
II MIEJSCE i Srebrną Różę
ZESPÓŁ WOKALNY OKAY - KUTNO
I MIEJSCE i Złotą Różę
ZESPÓŁ WOKALNY FALL IN LOVE - BIELAWA

NAGRODY FINANSOWE DLA ZDOBYWCÓW I, II I III MIEJSCA UFUNDOWAŁ PREZYDENT MIASTA KUTNO.
________________________________________
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW